pulsas

Atviras kvietimas dalyvauti profesionalų dienose Prancūzijoje

2024-05-02

Teatro informacijos centras kartu su Lietuvos šokio informacijos centru kviečia scenos meno (šokis, teatras, cirkas, opera ir kt.) profesionalus (prodiuserius, meno vadovus, menininkus, vadybininkus) dalyvauti profesionalų dienose, kurios vyks tarptautinio scenos meno festivalio „La Biennale“ Tulūzoje (Prancūzija) metu.

Datos: Profesionalų dienos Bienalėje vyks spalio 3 – 4 dienomis.
Siūlomos kelionės datos: spalio 2 – 6 d.
Dalyviai: prioritetas teikiamas aktyviai kultūros lauke veikiantiems profesionalams
Organizatoriai (Lietuvos šokio informacijos centras) padengs kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.
Atrinkti dalyviai įsipareigoja dalyvauti visoje programoje: diskusijose, seminaruose, paskaitose, susitikimuose.
Visa programa vyks anglų kalba.
Šis projektas – tai Lietuvos sezono Prancūzije programos dalis.

„La Biennale“ – tai tarptautinis dviejų savaičių scenos meno festivalis, vykstantis Tulūzoje, sukviečiantis daugiau kaip 40 scenos meno organizacijų ir kuriantis drąsią, kosmopolitišką erdvę, kviečiančią tyrinėti naujausias scenos meno tendencijas. Festivalio metu pristatoma šiuolaikinių menininkų iš viso pasaulio kūryba daugiau kaip 25-iose miesto erdvėse, įskaitant viešąsias erdves.

Trečią kartą rengiama „La Biennale“ festivalio „atviro forumo“ platforma, skirta profesionalams, 2024 metais suburs per 200 įvairių scenos meno atstovų, ir taps unikalia galimybe dalintis idėjomis bei patirtimi ir taip kartu spręsti šiuo metu aktualiausius šokio srities klausimus. Bus nagrinėjami tokie šokio srities profesiniai aspektai, kaip: kultūros vieta ir vaidmuo mūsų visuomenėje; taip pat solidarumo formos, kurios egzistuoja ar turėtų egzistuoti, kad būtų galima spręsti politinius, ekonominius ir aplinkosaugos iššūkius.

Atrinkti dalyviai galės dalyvauti festivalio „La Biennale“ spektakliuose bei specialioje vienos dienos programoje, skirtoje Lietuvos menininkams ir festivalių vadovams / prodiuseriams.

Registracijų laukiame iki gegužės 10 dienos. Vietų skaičius ribotas.  Registracijos forma