Kūrėjams

Mobilumo ABC

G| Komunikacija

Paprastai už reklamą gastrolių šalyje yra atsakingas organizatorius, tačiau svarbu pasirūpinti reklama Lietuvoj. Kam norėtumėte pranešti apie jūsų tarptautinį projektą? Jūsų žiūrovams, partneriams?

Geriausia reklamos vadybos forma yra tikslingas dviejų specialistų darbas. Teatro atstovas spaudai žino viską apie pastatymą ir jo sukūrimo istoriją, kuomet žurnalistas puikiai išmano medijų darbą. Tokiam vadybos modeliui nereikia rinkodaros bei pardavimų – tai svarbiausios informacijos perteikimo būdas, siekiant sukurti įdomų straipsnį ar reportažą.

Trumpas pranešimas spaudai apie jūsų pasirodymą ar gastroles turi atsakyti į šiuos klausimus: Kuris pastatymas keliauja į užsienį? Kas jus pakvietė, kur ir kodėl? Kada vyksite į kelionę? Ar ši kelionė yra festivalio arba kažkokio kito, stambesnio projekto dalis?

Išvardykite mažiausiai dešimt kultūros leidinių, kuriuos norėtumėte informuoti apie jūsų vizitą, susiraskite jų kontaktinę informaciją. 

Lietuvos ambasados ir konsulatai, Kultūros bei akademinės įstaigos apsidžiaugs, gavusios informaciją apie jūsų vizitą ir padės paskleisti informaciją.